Visreis Noorwegen, visvakantie IJsland, visreizen Zweden en overtochten

Referenties

Referenties

De referenties van Cordes Travel

Wij begrijpen best dat u er zeker van wilt zijn dat u een vakantie boekt bij een eerlijk en goed reisburo en zoekt u een soort van bevestiging. Daarom hebben we hieronder een aantal bedrijven geplaatst met wie wij nauw samenwerken en het reisburo en ons persoonlijk kennen. Zij kunnen bevestigen dat alles dik in orde is en u met een gerust hart een vakantie of overtocht via ons kunt boeken.

Reacties/Verslagen:
Op deze pagina’s kunt u méér dan 100 reisverslagen vinden van de gasten zelf die via ons hun vakantie hebben geboekt. U kunt nu zelf lezen hoe alles is verlopen en dat zij allemaal zéér tevreden waren over onze organisatie en service van Cordes Travel. Lees deze reisverslagen >>>>

Onze referenties, deze bedrijven kennen Cordes Travel goed:

Pure Fishing Nederland www.eu.purefishing.com
SAS Nederland www.sas.nl
Iceland Air www.icelandair.nl
Avicentra Oostvoorne www.avicentra.nl
Lochmans nieuwbouw/verbouw De Lier
Ahoy Hengelsport www.ahoy-hengelsport.nl
Drukkerij de Lange www.drukkerijdelange.nl
Zeevisshop.com www.zeevisshop.com
Fjordline www.fjordline.no
Zeebaarsshop.nl www.zeebaarsshop.nl
Robby Fish www.robbyfish.be
Publishing House www.hengelsporthuis.com
Beet www.beet.nl
Lier Glas www.lierglas.nl
Colorline www.colorline.no
Avis Autoverhuur www.avis.nl
Viscon www.viscon.nl
Difra Design www.difradesign.com
BRO-MAN vormgeving www.bro-man.com
Esca Global www.escaglobal.com
Innovasjon Norge www.visitnorway.com